İncecik bele sahip olmayı acaba hangi kadın istemez? Ağır diyetler ve egzersizler ile belini inceltmeye çalışan bayanlar için çok önemli bilgiler.
Yüz, el ya da cilt bakımına kadar ayak bakımına da önem verilmeli. Aslında en önemli organımız olan ayaklarda oluşan nasır, su toplaması, sertleşen topuklar ve yorgunluk hissi için pratik çözüm ve bakım önerileri.
Ne yapsam zayıflayamıyorum diyenler belkide diyetleriyle birlikte yapılmaması gerekenleri de yapıyor ve metabolizma işleyişini yavaşlatıyor. İşte kilo vermek için denemeniz gereken 10 altın değerinde öneri.
Cildimiz vücudumuzun heryeri kaplar. Bu yüzden bir koruma kalkanı gibi bizi soğuktan, sıcaktan, güneş yanıklarından ve çeşitli tehlikelerden korur. Peki biz cildimizi yeterince koruyabiliyor muyuz?
Dudaklarınız çok soluk ya da kuru mu görünüyor? Canlandırmak için kozmetik ürünlerine servet ödemeyin. Önce, doğal yöntemler ile cilt sorunlarınızı gidermeye çalışın. Bu yazımızda dudak bakımını ele alıyoruz.
Gün boyu terleme ile yüzdeki gözenekler açılır ve kir-toz birikintileri bu gözenekleri doldurarak siyah noktaların oluşumunu hızlandırır. Bu durumu oldukça kolay bir maske ile engelleyebilirsiniz.
Lekeli bir cildi kurutmadan, sağlıklı görünümüne kavuşturmak için özel bir çözüme ihtiyaç duyuyorsanız Çay Ağacı Yağı mucizesini denemelisiniz.
Sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyenler öncelikle beslenme şekline dikkat etmesi gerekiyor. Tükettiğiniz yiyeceklerin arasına yeşil çay, C vitaminli meyve ve yeşil yapraklı sebzeleri mutlaka katmalısınız.

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!