Pudra, cildinizin parlak ve pürüzsüz görünmesini ve makyajın kalıcı olmasını sağlayan en önemli makyaj unsuru. Pudralar, makyaj yapanların en önemli makyaj malzesidir. İşte pudra seçimi ve kullanımı hakkında merak ettikleriniz.
Yanlış seçimlerle kilonuza kilo katmayın. Küçük bir makyaj ve kıyafet hileleri ile ince görünmenin keyfini çıkarın. Bu hilelerle 5 dakikada 10 kilo birden zayıflamış görüneceksiniz. İşte öneriler.
Ünlü manken Ebru Şallı'nın güzellik sırları ile cildinizi daha zinde ve bakımlı gösterebilirsiniz. Basit altın kurallar ile güçlü görünen bir cilde sahip olabilirsiniz.
Her saç tipinin ayrı sorunları vardır. Saçlarınızdaki sorunlarla baş edebilmek için bitkilere yönelmelisiniz. İşte, ünlü herbalist Suna Dumankaya'nın reçetelerinden oluşan saç bakımı.
Kurumuş ve yıpranmış saçlara sahipseniz saçınızı canlandırabilir hatta sabırlı olanlar ise şampuan reklamlarında rol alan kızların saçları gibi saçlara kavuşabilir. İşte çok özel notlar.
Anne-babalar küçük çocukların cinsellikle ilgili soruları karşısında çoğu zaman ne cevap verecekleri bilemezler. Uzmanlar, bu soruların duymazlıktan gelinmemesini, çocuklara kısa ve net yanıtlar verilmesini öneriyor.
Kış mevsimi kendini göstermeye başladığı ve havaların giderek soğuduğu günlerde özellikle bayanların saç ve ciltlerinde görülebilen problemler, alınacak birkaç önlemle giderilebiliyor.
Çağımızda hastalıklar bitmek bilmiyor. Bir hastalığın tedavisi bulunduğunda bir başka hastalık çıkıyor. Peki, hastalıklardan korunmak için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!