Bu küçük, eğlenceli güzellik ipuçlarını aklınızın bir kenarına not etmenizde fayda var. 20 yıl sonra aynaya baktığınızda pişman olmayacaksınız!
Cildinizi ışıl ışıl yapacak kolay bir peeling tarifimiz var bu yazımızda sizlere. Bu peeling şeker ile yapılıyor, cildinizide şeker gibi tatlı kılıyor. Soğuk kış günlerinde ve her zaman cildinize canlılık sağlayacak şeker peelingi.
Sıcaklar kavurmaya devam etse de, sonbahar adım adım yaklaşıyor. Ve sonbahar renkleri makyaj paletlerinde kendini yavaş yavaş gösteriyor. İşte sonbaharın makyaj modası.
Her ayın birkaç günü karın, bel ve yumurtalık bölgesinde çekilen ağrılar, günlük hayatı da etkiliyor. Bu ağrılardan kurtulmak için ağrı kesici almak bir yol olsa da bu sorunun üstesinden gelmenin doğal yöntemleri de var.
Şık olmak için sadece bol bol alışveriş yapmak yeterli değil. Ne alacağınızı biliyor olmanız çok önemli. Her gün farklı bir havaya bürünmek, kıyafeti tamamlayan ayakkabı ve çantaları takip etmek bile büyük iş.
Her kadın, vücudunun göğüslerden sonra en çok ilgi çeken bölümü olan bacaklarının da kusursuz görünmesini ister. İşte uzmanların, harika bacaklara sahip olmak için tavsiye ettiği egzersizler.
Hangi saç şekilleri yaşınızı küçültür hiç merak ettiniz mi? Ünlülerin kuaförü Manfred Kraft yıldızları inceleyerek anti-aging tüyolarını sizler için özetliyor.
Mat bir makyaj daima doğal bir görüntü verir. Peki doğal bir görünüm vermek için neler yapmalıyız. İşte doğru adımlar.

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!