Makyaja başlamadan önce bazı hamleler yaparak cildinizi makyaja hazırlamalısınız. Cildinizi temizleyerek canlı ve parlak görünüme sahip olmalısınız. Böylece daha kalıcı makyaja sahip olabilirsiniz ve makyaj için saatlerce uğraşmazsınız.
Yaz geldi ve sıcaklar sürekli artıyor. Soğuk iklimden sıcak iklime geçerken cildinize daha fazla özen göstermeniz gerektiğini ve kış aylarına göre daha fazla korumanız gerektiğini biliyor musunuz?
Güneşin yaydığı zararlı ışınlardan korunmak için sürülen güneş koruyucuları bilindiğiniz aksine tam koruma sağlamıyor. Güneşlenirken dikkatli olun, güneş lekesi tehlikesi altında kalabilirsiniz.
Doğum kiloları, doğum sonrası akıntı, regl ve dikişlerin oluşturduğu zorluklar. Aklınızdaki tüm bu soruların yanıtları ve psikolojinizi rahatlatacak mucizevi öneriler!

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!