Fondöten makyajın temelini oluşturur. Makyajımızın kusursuz görünmesini sağlayan fondöten hatalarını, pratik şekilde düzeltebilirsiniz.
Fırçalar üzerinde kalan fondöten, pudra ya da far kalıntıları bir süre sonra mikropları barındırmaya başlar. Siz de bu mikropları yüzünüze yayarak sivilcelere ve tahrişlere neden olabilirsiniz.
Başta siyah olmak üzere tüm koyu tonlarda uygulanan buğulu göz makyajı türü özellikle gece makyajları için ideal. Peki bu makyajı evde nasıl yapabiliriz?
Makyaj uzmanları, allığı nasıl kullanacaklarını çok iyi bilirler. Cilde tazelik kazandırmak, şekillendirmek veya ışığı yansıtan pigmentleri kullanarak çizgileri yumuşatmak için allığa başvururlar.
Saçlarınız eğer çok kırılgan ve kolay dökülen bir yapıya sahipse, bu problemi izlemekle yetinmeyin. Önüne geçmek için mutlaka uzmana görünün. Bitkisel yöntemlerle de saçlarınızı güçlendirmeniz mümkün.
Peki, iyi bir şampuan nasıl olmalı? Nasıl kullanılmalı? Bu soruyu yönelttiğimiz uzmanlar öncelikli kıstasın kaliteli ve güvenilir bir marka olması gerektiğini söylüyorlar. Tabii, şampuanın saç tipinize uygun olması da önemli.
Herhalde göz altındaki morluk ve halkalar kadar can sıkıcı bir sorun olamaz! Üstelik hemen hemen tüm kadınlar bu sorunu yaşıyor. Ancak bazıları her zaman, bazılarıysa dönem dönem diye eklemekte fayda var.
Niçin bir insana baktığımızda onun 18 yaşında mı yoksa 25 yaşında mı olduğuna dair bir tahminde bulunabiliriz? Bu sorunun yanıtının; "yüzlerindeki çizgiler" olmadığı kesin.

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!