İlişkilerde en başedilmez sorunlar arasında gösterilen cinsel soğukluk hakkında merak ettiğiniz herşey. Sebepleri ve tedavi yöntemlerini derince anlatan bu yazı ile hastalık hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Ciltte oluşan kırışıklıklar için havuç ve salatalık suyu ile hazırlayacağınız pratik maskeyi rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Cildinizdeki değişiklikleri sizde farkedeceksiniz.
Lif aslında kısa anlatımıyla yediğimiz besinlerin hazmedilmemiş yönü diye düşünebiliriz. Lifliler genelde meyvelerde, sebzelerde, baklagillerde, tahıllarda bulunur. Son yıllarda lifli yoğurtlar, lifli sütler üretilemeye de başlanmıştır.
Sağlık Bakanlığı, ''Tedavi edici'' diye satılan kozmetiklere karşı dikkatli olunması gerektiğini belirterek, ''Tedavi amacıyla kullanılan ürünlerin hekimin önerisi ve eczacının uyarısı doğrultusunda kullanılması gerekmektedir'' uyarısında bulundu.
Kaşlarınızın, az olduğundan veya aralarında boşluk olduğundan şikayetçi iseniz, ünlü güzellik ve bitki uzmanlarından Suna Dumankaya size doğal bir tedavi öneriyor.
Ten rengine uygun ruj kullanımı sizi daha gösterişli hale getirir ve tüm ilgiyi yüzünüze çeker. Farklı ten renkleri için ruj seçimine yardımcı olabilecek basit bilgiler.
Kokusunun dahi mutluluk hormonlarını harekete geçiren çikolatanın faydalarını saymakla bitmiyor. Kalp hastalıklarından, kanser mücadelesine, cilde faydalarından kemikleri beslemesine kadar bir çok faydası var.
Sivilce izleri, güneş lekeleri, solgun görünüm gibi güzelliğinizi gölgeleyen tüm kusurları kozmetik dünyasının sunduğu ihtiyaca yönelik kapatıcılarla gizleyebilirsiniz.

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!